Blooming je předevšíM
můj splněný sen

Dává mi možnost dělat to, co miluji, být obklopena přírodou a tvořit. Láska ke všemu rozkvetlému, zelenému, rostoucímu mě provází celý život.

Na začátku všeho byla babiččina zahrada, kde jsem od mala trávila spoustu času a kde jsem vytvářela svá první „květinová aranžmá“. Tady se začala rozvíjet moje fantazie, tvůrčí duch a pohled na svět skrze květiny a věčně inspirující proměnlivost přírody. Vystudovala jsem zahradnickou školu se zaměřením na floristiku. Po studiích jsem získala zkušenosti v několika květinářstvích a začala se detailně věnovat svatební floristice. V roce 2017 jsem založila vlastní květinové studio.

Studio Blooming jsme otevřeli uprostřed klidné rezidenční čtvrti Bubenče. Interiér pro nás navrhl architekt Marek Deyl ze studia Deyl Šesták Architekti.

Baví mě zpracovávat věci nově, neotřele, pokusit se i zdánlivě nemožné proměnit v realitu. Proto ráda používám i méně obvyklé druhy květin, traviny, sušené květiny, zeleň a přírodní materiály. Radost mi dělá, že se lidé vrací k přírodě, jsou odvážní v nápadech, nenechávají se svazovat trendy. Svou práci dělám s láskou a věřím, že je to na ní vidět.

Těšíme se na Vás! Vaše Kateřina

Zajišťujeme kompletní květinový servis

Svatby, eventy, oslavy, firemní prostory, bytové interiéry…
vše, kde mají květiny své místo a smysl.

recenze

Domluva skvělá, květiny nádherné, nemám, co vytknout. Díky nim byl můj svatební den jak krásný, tak klidný. Díky!

Jenůfka Soukupová